Produkty Jest 4 produktów.

 • Jagody Goji są bogatym źródłem witamin i aminokwasów oraz minerałów śladowych dlatego uważane są za cudowny środek przedłużający życie. Dodatkowo mają działanie odmładzające komórki i ciało, powstrzymują siwienie i wypadanie włosów. Podtrzymuje ładniejszy i zdrowszy wygląd skóry, podnosząc zawartość hemoglobiny we krwi utrzymuje piękny i jasny wygląd oczu.

  24,00 zł
 • Zawiera błonnik jabłkowy i owsiany(Malpighia glabra). Błonnik pokarmowy jest niestrawną częścią pokarmu roślinnego pochodzącą z okrywy nasiennej zbóż, skórek, miąższu owoców oraz twardych włóknistych części warzyw. Enzymy trawienne człowieka nie rozkładają błonnika – po przejściu przez żołądek i układ jelitowy zostaje on wydalony. Jest bardzo ważnym...

  24,00 zł
 • Ekstrakt z macy bardzo korzystnie wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną człowieka, jak również poprawia odporność organizmu. Ożyw swoje ciało i umysł z ekstraktem z macy w proszku!

  80,00 zł
 • Preparat posiada wybitne właściwości nawilżające i odżywcze. Zapewnia skórze głębokie nawilżenie i chroni ją przed utratą wilgoci. Zawartość magnezu regeneruje komórki skóry i działa antystresowo. Biotyna ( witamina H ) usuwa oznaki zmęczenia, likwiduje obrzęki i „ worki pod oczami”, a także rozjaśnia przebarwienia skórne.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Compare