HEALTHPROTECTOR BŁONNIK WITALNY +

HEALTHPROTECTOR BŁONNIK WITALNY

Nowy produkt

Zawiera błonnik jabłkowy i owsiany(Malpighia glabra). Błonnik pokarmowy jest niestrawną częścią pokarmu roślinnego pochodzącą z okrywy nasiennej zbóż, skórek, miąższu owoców oraz twardych włóknistych części warzyw. Enzymy trawienne człowieka nie rozkładają błonnika – po przejściu przez żołądek i układ jelitowy zostaje on wydalony. Jest bardzo ważnym składnikiem zdrowej, zbilansowanej diety...

Więcej szczegółów

24,00 zł brutto

Zawiera błonnik jabłkowy i owsiany(Malpighia glabra). Błonnik pokarmowy jest niestrawną częścią pokarmu roślinnego pochodzącą z okrywy nasiennej zbóż, skórek, miąższu owoców oraz twardych włóknistych części warzyw.

Enzymy trawienne człowieka nie rozkładają błonnika – po przejściu przez żołądek i układ jelitowy zostaje on wydalony. Jest bardzo ważnym składnikiem zdrowej, zbilansowanej diety.

Pomaga oczyszczać organizm poprzez układ pokarmowy, który jest odpowiedzialny nie tylko za trawienie pokarmów i przyswajanie wartości odżywczych, ale także za odporność organizmu. Jest również pomocny w odchudzaniu i przywracaniu równowagi układu wydalniczego. Wspomaga perystaltykę jelit oraz reguluje wypróżnienia. Błonnik stanowi doskonałe uzupełnienie diet odchudzających. Daje uczucie sytości, a tym samym zmniejsza apetyt i ogranicza podjadanie. Kolejną zaletą błonnika jest zmniejszenie wchłaniania cholesterolu co sprawia, że jest wskazany dla osób z chorobami układu krążenia oraz jako środek zapobiegający tym chorobom. Ponadto, obniża stężenie glukozy we krwi, co jest bardzo ważne w przypadku osób chorych na cukrzycę.

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny: w dziennej porcji produktu – 4 kapsułki: błonnik jabłkowy proszek -150 mg; błonnik owsiany proszek -150 mg.

Składniki: błonnik jabłkowy proszek; błonnik owsiany proszek; materiał kapsułki: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Compare